гуртівня будівельних та оздоблювальних матеріалів

м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 15

тел.: +38(0332) 78 25 87, 28 44 44, факс: +38(0332) 78 25 88

e-mail: lutsk@eurokeramika.com.ua

Про нас - матеріал

«Єврокераміка» - це  гуртівня будівельних та оздоблювальних матеріалів, що представляє до Вашої уваги широкий вибір керамічної плитки та сантехніки провідних світових виробників.

На сьогоднішній день керамічна плитка стала одним з самих практичних, довговічних і надійних облицювальних матеріалів. Тепер її використовують не тільки у ванних кімнатах, та кухнях, але й для оформлення вітальні, коридорів, басейнів, фасадів та інших приміщень. Асортимент нашої продукції задовольнить найвибагливіші смаки , представляє необмежені можливості для вибору та зробить дизайн Вашого інтер'єру та екстер’єру  неповторним.

Створити унікальний стиль Вашого будинку допоможе керамічна плитка таких виробників як Ceramika Paradyz, Ceramica Konskie, Cerrad, Nowa Gala, Ceramika Gres, Zeus ceramika, Cersanit, Opoczno, Ceramica Tubadzin, Monopole, Oset, Pamesa, Ceramika Gomez, Intercerama, Kerama Marazzi та багато інших. Ціни та постійні акції приємно здивують Вас.

Враховуючи особисті побажання клієнта , його уявлення про інтер'єр , стилістичну концепцію дизайну , умови експлуатації керамічної плитки і бюджет проекту , співробітники салону оперативно і якісно допоможуть у виборі необхідної продукції. Для кращого уявлення про те , як саме дана керамічна плитка буде виглядати в Вашому інтер'єрі , ми надаємо послуги 3D дизайну, створеного в професійній програмі.

Ми пропонуємо широкий вибір сантехніки відомих світових виробників: Cersanit, Roca, Aquaform, Koller Pool, Grohe, Armatura, Ravak, Radaway та інші. Ми орієнтуємося на оптимальне поєднання основних властивостей товарів: ергономічність, економічність, екологічна чистота, європейський дизайн, широкий вибір колекцій, ідеальне поєднання ціни та якості. Обравши в нас сантехніку Ви зможете створити затишок і комфорт у Вашій ванній кімнаті.