гуртівня будівельних та оздоблювальних матеріалів

м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 15

тел.: +38(0332) 78 25 87, 28 44 44, факс: +38(0332) 78 25 88

e-mail: lutsk@eurokeramika.com.uaКерамічна плитка

Напевно одним з найдревніших матеріалів, не лише вживаних у будівництві, але і що досі не виходить з моди, залишається керамічна плитка. Навіть ті нові матеріали, які розроблені і застосовуються сьогодні для облицювання підлог і стін, не можуть її замінити. Плитка як і раніше залишається плиткою, у якої просто незамінні характеристики і властивості.

Одним з найосновніших достоїнств керамічної плитки як і раніше залишається її міцність. Якщо при ремонті квартири вона укладена правильно, межа її міцності в декілька десятків разів перевищує можливості залізобетону або цементу. Завдяки високим показникам жорсткості вона навіть при високих навантаженнях не деформується і не гнеться. Багато в чому цей показник залежить від товщини плитки.

Крім того, у матеріалу високі вогнетривкі і вогнетривкі якості, що дозволяє облицьовувати плиткою каміни і печі; оскільки при нагріванні з неї не виділяються шкідливі речовини. Серед інших характеристик керамічної плитки її особливість не змінювати колір під впливом променів сонця, не піддаватися руйнуванню при дії хімічних речовин, а також те, що вона не є провідником електроструму.

Найчастіше при обробці квартири плитку прийнято укладати в санвузлі, передпокою або на кухні. Вона просто незамінна в цих приміщеннях, оскільки гігієнічна, водостійка і легка в прибиранні. Оскільки кераміка виступає прекрасним теплопроводником, саме під нею краще всього облаштовувати "теплу підлогу".

Плитка для ванної

Плитка для ванної

Найпоширеніше рішення в оформленні підлоги і облицюванні...
Плитка для підлоги

Плитка для підлоги

Плитка для підлоги і її декори широко використовуються...
Плитка для кухні

Плитка для кухні

В асортименті нашого магазину представлений широкий модельний...
Керамограніт

Керамограніт

Керамограніт - один з кращих сучасних штучних будівельних...
Клінкер

Клінкер

Клінкер - дуже практичний матеріал, який зарекомендував...